2016.06.12 - XI Niedziela zwykła

Ogłoszenia parafialne

1. W dniu dzisiejszym przypada w kalendarzu liturgicznym XI Niedziela Zwykła. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy kościoła.
  2. W poniedziałek 13 czerwca będziemy przeżywali w naszej parafii Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19:00 – Różaniec; 19:30 – Msza Św.; 20:30 – Procesja z Figurą Matki Bożej; 21:00 – Apel Jasnogórski. Do przewodniczenia modlitwie różańcowej i niesienia Figury Matki Bożej Fatimskiej w miesiącu czerwcu zapraszamy mieszkańców Maćkowej Rudy.
  3. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci NSJ są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18:30, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9:00.
  4. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 18:00.
  5. Za tydzień ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Do naszej parafii przybędzie alumn III roku Piotr Bączyński.
  6. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda i 18:30 (od czerwca do końca września). Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.
Tags:

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO