JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym przypada w kalendarzu liturgicznym XI Niedziela Zwykła. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy kościoła.

2. W poniedziałek 13 czerwca będziemy przeżywali w naszej parafii Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19:00 – Różaniec; 19:30 – Msza Św.; 20:30 – Procesja z Figurą Matki Bożej; 21:00 – Apel Jasnogórski. Do przewodniczenia modlitwie różańcowej i niesienia Figury Matki Bożej Fatimskiej w miesiącu czerwcu zapraszamy mieszkańców Maćkowej Rudy.

3. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci NSJ są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18:30, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9:00.

4. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 18:00.

5. Za tydzień ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Do naszej parafii przybędzie alumn III roku Piotr Bączyński.

6. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda i 18:30 (od czerwca do końca września). Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

Porządek mszy św.

Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
W tygodniu: 7:30 (w Adwencie 7:15 - Roraty) i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.

Odwiedziało nas:

W tygodniu 4