JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

arrow

Ze strony www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda/

Głosowanie na pracownię Orange w Maćkowej Rudzie!

"Projekt zakłada stworzenie w miejscowości Maćkowa Ruda, położonej nad rzeką Czarną Hańczą, multimedialnej pracowni dla dzieciaków, w której będą realizowane projekty lokalne związane z ochroną przyrody, tradycją, muzyką i kuchnią regionu. Wszystko przy wykorzystaniu technologii. We wsi oraz okolicznych miejscowościach położonych nad rzeką nie ma już szkół. Nie ma miejsc, w których dzieci mogłyby się integrować, rozwijać i zdobywać umiejętności, które rozbudzą pasję, przydadzą się w pracy. Dlatego dla naszej społeczności pracownia będzie centrum spotkań, pomysłów i rozwoju.

Głosować trzeba codziennie, raz dziennie od dziś do 20.10. Konkurencja jest mocna. Musimy zdobyć ok. 40 tys. głosów. Bez szerokiego poparcia, będzie to nieosiągalne." (z fb projektu)

Więcej informacji na stronie: www.facebook.com/PracowniaOrangeMackowaRuda.

Głosujemy tutaj: pracownieorange.wp.pl/glosowanie/one,1,2,178,mackowa-ruda.html.

ZACHĘCAMY DO GŁOSOWANIA!

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym przypada w kalendarzu liturgicznym XI Niedziela Zwykła. Ofiary składane na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy kościoła.

2. W poniedziałek 13 czerwca będziemy przeżywali w naszej parafii Nabożeństwo Fatimskie. O godz. 19:00 – Różaniec; 19:30 – Msza Św.; 20:30 – Procesja z Figurą Matki Bożej; 21:00 – Apel Jasnogórski. Do przewodniczenia modlitwie różańcowej i niesienia Figury Matki Bożej Fatimskiej w miesiącu czerwcu zapraszamy mieszkańców Maćkowej Rudy.

3. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci NSJ są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18:30, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9:00.

4. W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 18:00.

5. Za tydzień ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku. Do naszej parafii przybędzie alumn III roku Piotr Bączyński.

6. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda i 18:30 (od czerwca do końca września). Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

Porządek mszy św. (od 1.10.2017)

Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
W tygodniu: 7:30 i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.