JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
Arrow
Arrow
Slider

2016.06.05 - OGŁOSZENIA PARAFIALNE

X NIEDZIELA ZWYKŁA

1. W dniu dzisiejszym przypada w kalendarzu liturgicznym X Niedziela Zwykła. W naszej ojczyźnie jest to Dzień Dziękczynienia. Podziękujmy Panu Bogu za Jego niepojętą i nieskończoną miłość, za dar Jego wcielenia i odkupienia. W to dziękczynienie włączajmy sprawy osobiste, dotyczące naszej parafialnej wspólnoty, ale i całego narodu. Wyrażamy wdzięczność za wolną i niepodległą Polskę, za każdą i każdego z nas, za wszelkie wyrazy wzajemnej życzliwości i solidarności.

2. W dniach od 8 do 10 czerwca będziemy obchodzić w naszej parafii XVII Rocznicę pobytu Św. Jana Pawła II na Wigrach.

3. W dniu 9 czerwca Msza św. o godz. 7:00 w Kaplicy Apartamentów Papieskich gdzie Ojciec Św. Jan Paweł II sprawował Mszę św. w tym dniu przed XVII laty, a wieczorem po Mszy św. o godz. 18:30 czuwanie modlitewne zakończone zapalaniem zniczy i Barką pod tablicą upamiętniającą pobyt Jana Pawła II na Wigrach. Kto by chciał dołączyć intencje do Mszy św. w Kaplicy Apartamentów Papieskich za wstawiennictwem Św. Jana Pawła II prosimy o wypisanie ich na kartkach.

4. Nabożeństwa Czerwcowe ku czci NSJ są odprawiane w dni powszednie po Mszy Św. o godz. 18:30, a w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9:00.

5. Nabożeństwo Fatimskie zostało przeniesione na dzień 13 czerwca. Do przewodniczenia modlitwie różańcowej i niesienia Figury Matki Bożej Fatimskiej w miesiącu czerwcu zapraszamy mieszkańców Maćkowej Rudy.

6.W dniu dzisiejszym wystawienie Najświętszego Sakramentu w Kaplicy Adoracji do godz. 18:00.

7. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda i 18:30 (od czerwca do końca września). Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

8. Fundacja Wigry Pro poszukuje ludzi do pracy na czas sezonu letniego na różnych stanowiskach. Wszelkie informacje u Ks. Jacka Nogowskiego pod nr telefonu 500082204.Tags:

Porządek Mszy św.

NIEDZIELA: 9:00 i 12:00
(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).

W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

Wszystkie Nabożeństwa.

logo Fundacji WIGRY PRO

Fundacja
WIGRY PRO

Informacje o zwiedzaniu Klasztoru, klasztorny Refektarz - czyli nasza kuchnia oraz noclegi.

FACEBOOK

Oficjalny profil Klasztoru w Wigrach na portalu społecznościowy Facebook.
Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco.

Shadow
Slider