JEDNO Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
Arrow
Arrow
Slider
foto: Jean Fortunet

TERMIN: 7-17.04.2018 r. (8 dni głodówki + 2 dni wyjścia z głodówki) Miejsce: Pokamedulski Klasztor w Wigrach, Wigry 11, 16-402 Suwałki Program: W programie przewidywane są: zwiedzanie i historia pokamedulskiego kompleksu wigierskiego, historia K...

1. Ograniczenie handlu w niedzielę staje się w naszej Ojczyźnie faktem. Już od marca br. tylko dwie niedziele w miesiącu będą handlowe: pierwsza i ostatnia. Docelowo - jak czytamy w przyjętej przez Sejm ustawie - w 2020 r. ograniczenie handlu w zak...

2018.03.11 - IV Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne Trwamy w okresie Wielkiego Postu (40 dni przygotowania paschalnego). Zachęcamy do składania przyrzeczeń trzeźwościowych i podjęcia postanowień wielkopostnych. Nabożeństwa wielkopostne: Droga Krzyżowa w piątek o godz. 18:00 a ...

2018.03.04 - III Niedziela Wielkiego Postu

Ogłoszenia parafialne Dziękujemy ks. prof. Janowi Przybyłowskiemu za przeprowadzenie rekolekcji. Życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i św. Józefa. Dziękujemy Spowiednikom, Organistce, Klerykowi, Służbie liturgicznej, Kuchni klaszto...

Zapraszamy do oglądania transmisji Mszy św. 11 marca 2018 r. o godz. 13:00 https://polonia.tvp.pl/34414171/tvppoloniastream Można też oczywiście wejść bezpośrednio na stronę > TVP Polonia.

Wielkanoc na Wigrach

Jeśli chcą Państwo spędzić Święta Wielkiej Nocy w przyjemnej rodzinnej atmosferze, z dala od miejskiego zgiełku to Wigierskie Wzgórze jest właśnie tym miejscem, którego szukacie. Fundacja WIGRY PRO zaprasza do wzięcia udziału w warsztatach kulturaln...

Misterium Męki Pańskiej 2018 - wielkie widowisko 24 marca na Wzgórzu św. Brunona W sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową, 24 marca 2018 roku w godz. 19:00 – 21:00, na Wzgórzu św. Brunona w GiżyckuW sobotę poprzedzającą Niedzielę Palmową, 24 marca 2...

Szanowni Państwo Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych jest hołdem złożonym bohaterom niepodległościowego i antykomunistycznego podziemia, którzy walcząc z bronią w ręku o rzeczywistą suwerenność Polski przeciwstawili się sowieckiej okupacji i ...

Pozostałe informacje...: Komunikaty i informacje Episkopat Polski Z życia parafii Aktualności Stolica Apostolska

Porządek Mszy św.

Niedziela: 9:00 i 12:00

(czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00).
W Maćkowej Rudzie: 10:30.

W tygodniu: 7:30 i 18:30.

BIULETYN PARAFIALNY

Broszura informacyjna parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

POGODA WIGIERSKA

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

FACEBOOK

Oficjalny profil Klasztoru w Wigrach na portalu społecznościowy Facebook.
Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco.

Shadow
Slider