JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

arrow

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W dniu dzisiejszym IV Niedziela Wielkanocy. Niedziela Dobrego Pasterza.
2. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Ełku.
3. W tym tygodniu odbędą się w dniu 23 kwietnia w Ełku Diecezjalne Uroczystości Jubileuszowe 1050-lecia Chrztu Polski.
4. W niedzielę, 24 kwietnia 2016 r. odbędą się główne uroczystości  Jubileuszu 1050. rocznicy Chrztu Polski w parafiach diecezji ełckiej. Podczas wszystkich Mszy św. nastąpi obrzęd odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych. Prosimy o przyniesienie świec na Msze św., które zapalimy podczas obrzędu odnowienia przyrzeczeń chrzcielnych.
5. W sobotę na godz. 9:30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św..
6. W zakrystii są przyjmowane zapisy dla parafian na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Wpłata wpisowa na koszty organizacyjne: osoby dorosłe - 50 zł., osoby do lat 15 – 30zł.. Przy zapisach należy zgłosić potrzebę zarezerwowania miejsca parkingowego. Takiego zapisu można również dokonać indywidualnie dokonując rejestracji po przez stronę w internecie: www.wigry.org lub www.wigry.pro .
7. Zgodnie z apelem Ojca Św. Franciszka i Biskupa Ełckiego w niedzielę 24 kwietnia ofiary składane do puszek po Mszach Św. będą przeznaczone na pomoc humanitarną dla Ukrainy.
8. Natomiast ofiary składane na tacę za tydzień w niedzielę będą przeznaczone na organizację Światowych Dni Młodzieży w Krakowie.
9. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W dniu dzisiejszym III Niedziela Wielkanocy. Niedziela Biblijna. VI Rocznica Katastrofy Smoleńskiej.
2. W dniu dzisiejszym ofiary składane na tacę są przeznaczone na fundusz remontowy kościoła.
3. W tym tygodniu odbędą się w dniach od 14 do 16 kwietnia Ogólnopolskie Uroczystości Jubileuszowe 1050-lecia Chrztu Polski w Gnieźnie i Poznaniu.
4. W piątek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla młodzieży.
5. W sobotę na godz. 9:30 zapraszam dzieci przygotowujące się do I Komunii Św..
6. Od dziś są przyjmowane zapisy w parafii na Dzień Skupienia z Modlitwą o Uzdrowienie prowadzoną przez Ks. Johna Bashaborę, który odbędzie się w dniu 4 czerwca w ogrodach klasztornych na Wigrach. Wpłata wpisowa na koszty organizacyjne: osoby dorosłe - 50 zł., osoby do lat 15 – 30zł.. Przy zapisach należy zgłosić potrzebę zarezerwowania miejsca parkingowego. Takiego zapisu można również dokonać indywidualnie dokonując rejestracji po przez stronę w internecie: www.wigry.org lub www.wigry.pro .
7. Msze św. w parafii są odprawiane w dni powszednie o godz. 18:30, w niedzielę o godz. 9:00, 11:30, 13:30 – Maćkowa Ruda. Nowenna do Niepokalanego Poczęcia NMP w czwartek po Mszy św. o godz. 18:30.

DZIEŃ SKUPIENIE Z MODLITWĄ O UZDROWIENIE

Więcej informacji na stronie FUNDACJI WIGRY PRO pod adresem www.wigry.org oraz na stronie WIGIERSKIEGO AREOPAGU NOWEJ EWANGELIZACJI pod adresem www.wigry.pro.

Zapisy są już przyjmowane drogą elektroniczną.

Będą też prowadzone od przyszłej niedzieli zapisy w parafii jako udział  jednej grupy.

Odwiedziało nas:

W tygodniu 82