JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Witamy serdecznie wszystkich gości na terenie klasztoru i naszej parafii. Życzymy dobrego odpoczynku i miłego pobytu.
  2. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do godz. 16.00.
  3. Dziękujemy za złożone dziś ofiary przeznaczone na fundusz remontowy. Ofiary składane do puszek za tydzień, przeznaczone będą na Pomoc Kościołowi Prześladowanemu.
  4. Mieszkańcom Piertań dziękujemy za sprzątanie kościoła. 24.XI zapraszamy do sprzątania mieszkańców Mikołajewa.
  5. Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary na Kościół i Klasztor. Od Ofiarodawców wpłynęło 200 zł.
  6. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, które posiadają ciekawe artykuły. Mamy tygodnik Niedziela oraz Idziemy, miesięcznik: Martyria, Różaniec, Tak Rodzinie, Miłujcie się dla młodzieży, Anioł Stróż dla dzieci.
  7. Dzieci ze SP otrzymują „Ziarna” – barwne karteczki z fragmentami Ewangelii na każdą niedzielę roku oraz ciekawymi zadaniami, rebusami, krzyżówkami nawiązującymi do zdarzeń biblijnych. Rozwiązania przynosić na następną niedzielę.
  8. 14.XI po mszy św. wieczornej o. Jacek Stefański zaprasza na spotkanie biblijne w Dużej Galerii w Domu Królewskim.
  9. Od 15 do 18.XI w naszej parafii odbywać się będą rekolekcja kapłańskie, które poprowadzi o. Jacek Stefański. Prosimy o modlitwę w jego intencji oraz za wszystkich kapłanów którzy będą w rekolekcjach uczestniczyć.
  10. 19.XI o godz. 11:00 zapraszamy na spotkanie dzieci przygotowujące się do I Komunii świętej wraz z rodzicami.
  11. 20.XI po mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Rady Parafialnej.
  12. 24.XI o g. 17:00 zapraszamy na spotkanie wszystkich naszych lektorów i ministrantów.
  13. Szkolne Koło Caritas w Starym Folwarku organizuje zbiórkę zabawek (pluszaki, gry, książki itp.) do paczek z okazji św. Mikołaja dla dzieci z naszej parafii. Można je zostawiać w: bibliotece, punkcie przedszkolnym, zerówce i w szkole lub w kościele, do końca listopada. Zachęcamy wszystkich dobrodziejów i sponsorów do wsparcia tej akcji

Biuletyn parafialny nr 312

Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

Porządek mszy św.

Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
W tygodniu: 7:30 i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.

Odwiedziało nas:

W tygodniu 78