Ogłoszenia parafialne - Niedziela Chrztu Pańskiego 2018

1. Niedziela Chrztu Pańskiego kończy w liturgii obchód Świąt Bożego Narodzenia. Jest to dla nas okazja do wdzięczności za nasz Chrzest święty. Zgodnie z polską tradycją dekoracje świąteczne oraz śpiew kolęd trwać będzie do 2.II.
  2. Przeżywamy w naszej parafii Wizytę duszpasterską. Dziękujemy za otwartość, wspólną modlitwę oraz składane przy tej okazji ofiary na kolędę, czyli utrzymanie kapłanów, i na kościół, czyli nasze inwestycje (w tym roku na ogrzewanie ławek w kościele). Program kolędy na najbliższy tydzień - w biuletynie.
  3. Za tydzień II niedziela miesiąca - zgodnie ze zwyczajem ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na fundusz remontowy. Po 14.I. spodziewamy się w kościele prac związanych z instalacją ogrzewania ławek.
  4. Za tydzień 14.I serdecznie zapraszamy na Noworoczne Kamedulskie Kolędowanie w Domu Królewskim po Mszy św. o godzinie 12:00. Rozpoczniemy je jasełkami w wykonaniu uczniów ze szkoły w Starym Folwarku a potem wystąpią zespoły ludowe i schola.
  5. Rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy za tydzień na Mszę św. o 12:00 i na jasełka w Domu Królewskim.
  6. Dnia 27.I. odbędzie się Parafialny Bal Karnawałowy (z własnym koszykiem, koszt organizacyjny 100 zł od pary.)
    Informacje i zgłoszenia: p. Wioletta Poświatowska 789 190 068.
  7. Od 2 do 4 lutego 2018 r. organizujemy KURS PRZEDMAŁŻEŃSKI. Rozpoczęcie w piątek o 17:00 - zakończenie w niedzielę ok. 13:00. Szczegóły oraz zapisy w recepcji klasztoru i na stronie http://wigry.org. Koszt (od osoby): udział w kursie bez wyżywienia i noclegu - 100 zł; z wyżywieniem 150 zł; z wyżywieniem i noclegiem 250 zł (pokoje dwuosobowe). UWAGA! - nie ma noclegów koedukacyjnych!
  8. Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, które posiadają ciekawe artykuły. Mamy tygodnik NIEDZIELA oraz IDZIEMY, miesięcznik: Martyria, TAK RODZINIE, MIŁUJCIE SIĘ dla młodzieży, ANIOŁ STRÓŻ dla dzieci.
  9. Dzieci ze SP otrzymują „ZIARNA” – barwne karteczki z fragmentami Ewangelii na każdą niedzielę roku oraz ciekawymi zadaniami, rebusami, krzyżówkami nawiązującymi do zdarzeń biblijnych. Rozwiązania prosimy przynosić na następną niedzielę.
  10. Adoracja Najświętszego Sakramentu w kaplicy do godz. 16.00.

Biuletyn parafialny nr 320 - 7.01.2018

Niedziela: 9:00 i 12:00

W tygodniu: 7:30 i 18:30.

Odwiedziło nas:

W tygodniu 82

W miesiącu 691

Wszystkich wejść 19317

Broszura informacyjna parafii pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.