JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH MIEJSC W POLSCE
POKAMEDULSKI KLASZTOR W WIGRACH
ODWIEDŹ BOGA W JEGO ŚWIĄTYNI
ON CZEKA TU NA CIEBIE
Arrow
Arrow
Shadow
Slider

Ogłoszenia parafialne - I Niedziela Adwentu 2017

 • Ofiary na tacę przeznaczone są dzisiaj na WSD Ełk. Dziękujemy za obecność ks. dk. Arkadiusza Gutowskiego. Życzymy błogosławieństwa Bożego i opieki MB.
 • We wtorek kolejne spotkanie biblijne z o. Jackiem. Najpierw msza św. o godz. 18.30 a potem spotkanie w Dużej Galerii.
 • W czwartek zapraszamy o godz. 18:00 na nasze Nabożeństwo do MB Niepokalanej by modlić się za naszą parafię oraz w intencjach pielgrzymów i ofiarodawców. Tego dnia sprzątanie kościoła, prosimy mieszkańców Remieńkinia.
 • W piątek i sobotę okazja do spowiedzi przed każdą mszą św. Nie odkładajmy spowiedzi. W tym dniu z racji odpustu nie obowiązuje post od pokarmów mięsnych.
 • Za tydzień w niedzielę ofiary będą przeznaczone dla księdza rekolekcjonisty jako nasze podziękowanie za głoszone słowo. W sobotę taca przeznaczona będzie na kościoły w potrzebie, szczególnie na wschodzie.
 • Od dzisiaj możemy w zakrystii nabywać opłatki na stół wigilijny. Dobrowolne ofiary przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z odnowieniem obrazu i tła MB Niepokalanej.
 • Można także kupić rozprowadzane przez Caritas świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Mała świeca w cenie 6 zł, a duża (w formie kuli) 12 zł.
 • W minionym tygodniu z udziałem przedstawicieli Rady Parafialnej odbyło się spotkanie z przedstawicielem Firmy KAMO, która zajmuje się różnymi systemami ogrzewania kościołów. W naszej świątyni po uzgodnieniu z konserwatorem zabytków najlepszym rozwiązaniem będzie zastosowanie mat grzewczych na ławki, które są bezpieczne dla człowieka i elementów zabytkowych. Zostało podpisane zlecenie dla naszej parafii a termin realizacji to druga połowa stycznia. Koszt całej inwestycji wraz z montażem to 40 tyś zł. Po zainstalowaniu urządzeń będziemy mieli 10 miesięcy na spłacenie należności. (szczegóły na stronie www.kamo.com.pl)
 • Można już zgłaszać chorych z naszych rodzin, których odwiedzimy przed świętami.
 • Rodzice i dzieci przygotowujących się do I Komunii św. zapraszamy w niedzielę 24.XII o godz. 11:00.
 • Dziękujemy wszystkim za modlitwę i ofiary na Kościół i Klasztor. Od Ofiarodawców wpłynęło 500 zł.
 • Zachęcamy do nabywania i czytania prasy katolickiej, które posiadają ciekawe artykuły. Mamy tygodnik Niedziela. oraz Idziemy, miesięcznik: Różaniec, Tak Rodzinie, Miłujcie się dla młodzieży, Anioł Stróż dla dzieci.
 • Dzieci ze SP otrzymują „Ziarna” – barwne karteczki z fragmentami Ewangelii na każdą niedzielę roku oraz ciekawymi zadaniami, rebusami, krzyżówkami nawiązującymi do zdarzeń biblijnych. Rozwiązania przynosić na następną niedzielę.
 • Biuletyn parafialny nr 315 - 03.12.2017

  BIULETYN PARAFIALNY

  Broszula informacyjna parafii pw Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Wigrach i Wigierskiego Areopagu Nowej Ewangelizacji

  POGODA WIGIERSKA

  Numeryczna prognoza pogody dla Wigier i okolic o bardzo wysokiej dokładności i sprawdzalności.

  FACEBOOK

  Oficjalny profil Klasztoru w Wigrach na portalu społecznościowy Facebook.

  Polub nas by o wszystkim wiedzieć na bieżąco

  Shadow
  Slider

  Porządek mszy św.

  Niedziela: 9:00 i 12:00 (czerwiec-wrzesień dodatkowo o 19:00). W Maćkowej Rudzie: 10:30.
  W tygodniu: 7:30 (w Adwencie 7:15 - Roraty) i 18:30. W I sobotę miesiąca w Apartamentach Papieskich: 8:30.

  Odwiedziało nas:

  Dzisiaj 4

  Wczoraj 28

  W tygodniu 4

  W miesiącu 423

  Wszystkich wejść 18135

  Kubik-Rubik Joomla! Extensions