"Selfie z kamedułą"

W tym roku obchodzimy Jubileusz 350-lecia przybycia kamedułów nad jezioro Wigry.

Z tej okazji, na naszej stronie internetowej pojawiła się specjalna zakładka, poświęcona historii i działalności kamedułów wigierskich. Znajduje się tam m.in. mapka „Śladami kamedułów” z dziesięcioma miejscami w naszym Parku, w których wciąż można odnaleźć ślady przeszłości związanej z działalnością kamedułów. W każdym z nich znajdziecie tabliczki informacyjne formatu A5 z kodem QR oraz linkiem do strony internetowej, na której znajdują się informacje na temat danego miejsca.

W związku z tym ogłaszamy konkurs dla wszystkich, którzy chcą bliżej poznać miejsca związane z historią kamedułów. Każda osoba, która odwiedzi wszystkie miejsca umieszczone na mapie i udokumentuje to na zdjęciach, może otrzymać atrakcyjną nagrodę.

Aby otrzymać nagrodę należy odwiedzić Centrum Informacji Turystycznej WPN i pokazać zdjęcia ze wszystkich dziesięciu miejsc. Na każdym zdjęciu musi być widoczna tabliczka informacyjna z danego miejsca z osobą chcącą otrzymać nagrodę. Zdjęcie może być wykonane za pomocą aparatu lub smartfona, samodzielnie (tzw. selfie) lub przez drugą osobę. Dodatkowo należy odpowiedzieć na pytanie związane z odwiedzanymi miejscami.

Jedna osoba może wziąć udział w konkursie tylko jeden raz.

Nagrodami do zdobycia są wielofunkcyjne chusty sportowe, tzw. buffy, zaprojektowane specjalnie na okazję jubileuszu.

Konkurs trwa do 31 sierpnia 2018 roku, lub do wyczerpania nagród. Nagrody można odebrać w Centrum Informacji Turystycznej w Dyrekcji Wigierskiego Parku Narodowego, w godzinach jego pracy.

Uwaga! Nie publikujemy swoich zdjęć na Facebook’u, żeby nie popsuć innym zabawy podczas poszukiwania tabliczek.

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO