Światowe Dni Młodzieży w Panamie

Emocje związane z przeżywaniem ŚDM w Krakowie w wielu z nas są nadal żywe, a już za niespełna rok przeżywać będziemy Światowe Dni Młodzieży w Panamie. XXXIV Światowe Dni Młodzieży w Panamie odbywać się będą w dniach 22.01. – 27.01.2019 r.Wydarzenia centralne poprzedzą dni w diecezjach. Wyjazd do Panamy planowany jest w dniach 14-31.01.2019 r. Data jest nietypowa, gdyż wyjazd obejmie czas roku szkolnego, zakończenie pierwszego semestru. Aby dobrze przygotować się do wyjazdu trzeba już dziś podjąć decyzję o wyjeździe.

Szacowany kosz wyjazdu do 9 000 zł. Na kwotę składa się:

• bilety lotnicze w obie strony
  • pakiet pielgrzyma
  • pakiet polski
  • ubezpieczenie
  • dni w diecezjach
Kto może uczestniczyć w ŚDM Panama 2019?

Do wyjazdy zapraszamy osoby w wieku 18 – 35 lat. Osoby, które w dni wyjazdu mają ukończone 16 lat muszą zostać objęte opieką opiekuna prawnego (mającego ukończone 18 lat), który uczestniczyć będzie w wyjeździe. Opiekun/organizator grupy nie jest opiekunem prawnym niepełnoletniego, chyba że sam tej opieki dobrowolnie się podejmie.

Osoby, które chcą wziąć udział w ŚDM w Panamie prosimy o kontakt z Koordynatorem Diecezjalnym przygotowań, ks. Łukaszem Różyckim Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. , te. 501 331 169, do 28 lutego.

Źródło: http://diecezja.elk.pl.

W TYGODNIU: 7:30 i 18:30.

WIGRY PRO